Просим всех пользователей зарегистрироваться на новом форуме сайта Лебедин press.

Новини

ФорумФорум  ГалереяГалерея  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  РегистрацияРегистрация  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  Вход  

Поделиться

Допоможіть знайти

Перейти вниз 
АвторСообщение
Natulya
Свой человек
Свой человек

Количество сообщений : 26
Дата регистрации : 2008-01-09

Допоможіть знайти Empty
СообщениеТема: Допоможіть знайти   Допоможіть знайти EmptyЧт 23 Апр 2009, 15:22

Допоможіть відшукати кровну лінію мого батька. У мене дуже скупі данні. Мій батько росіянин, десь з Новосибірської області - Цвєтков Євгеній Олександрович 1910 року народження. Загинув 4 жовтня 1943 року, форсуючи Дніпро, при будівництві понтонного мосту. Командир 4-ї саперно – інженерної бригади, молодший сержант, нагороджений орденом Вітчизняної війни 1 ст. Похований в с. Головурів 08 353 Бориспільського району Київської області в Братській могилі Україна. У нього був брат Аркадій, сестра Надія. І більше нічого не знаю. Навіть фото батька я ніколи не бачила, так як в м. Курську (де вони жили до війни) згоріло до тла все під час боїв.
Буду вдячна за будь – яку інформацію. З повагою Любов Євгенівна Жинжер, с. Рябушки Лебединського району.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль

Допоможіть знайти
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Просим всех пользователей зарегистрироваться на новом форуме сайта Лебедин press. :: форум "Будьмо разом" на ЛебединPRESS :: Пошук друзів, родичів, знайомих-
Перейти: