Просим всех пользователей зарегистрироваться на новом форуме сайта Лебедин press.

Новини

ФорумФорум  ГалереяГалерея  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  РегистрацияРегистрация  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  Вход  

Поделиться | 

Допоможіть знайти

Перейти вниз 
АвторСообщение
Natulya
Свой человек
Свой человек

Количество сообщений : 26
Дата регистрации : 2008-01-09

СообщениеТема: Допоможіть знайти   Чт 23 Апр 2009, 15:22

Допоможіть відшукати кровну лінію мого батька. У мене дуже скупі данні. Мій батько росіянин, десь з Новосибірської області - Цвєтков Євгеній Олександрович 1910 року народження. Загинув 4 жовтня 1943 року, форсуючи Дніпро, при будівництві понтонного мосту. Командир 4-ї саперно – інженерної бригади, молодший сержант, нагороджений орденом Вітчизняної війни 1 ст. Похований в с. Головурів 08 353 Бориспільського району Київської області в Братській могилі Україна. У нього був брат Аркадій, сестра Надія. І більше нічого не знаю. Навіть фото батька я ніколи не бачила, так як в м. Курську (де вони жили до війни) згоріло до тла все під час боїв.
Буду вдячна за будь – яку інформацію. З повагою Любов Євгенівна Жинжер, с. Рябушки Лебединського району.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль

Допоможіть знайти
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Просим всех пользователей зарегистрироваться на новом форуме сайта Лебедин press. :: форум "Будьмо разом" на ЛебединPRESS :: Пошук друзів, родичів, знайомих-
Перейти: